Kaq Të Nxehtë Se Keni Parë Asnjëherë Baby Gee, Provokon Keq Me Të Pasmet

Këngëtarja nga Kuksi Baby Gee, nuk lë ditë pa u komentuar si për paraqitje poashtu edhe për dukjen e saj.Ajo është aktive në rrjetet sociale duke sjellur imazhe prej më të ndryshmeve, e që nuk mungojnë as pozat provokative dhe ekspozimi i formave trupore.Në imazhet e fundit të publikuara nën përkujdesjen e stilistes Dona Matoshi, ajo duket e mahnitshme në këtë fustan të mbuluar me fije që ekspozon të pasmet e mëdha…Shtyppni ne rekkk lammenme poshte per te pare fotot e saj dritheruese: