Kallashi Vjen Me “Twerk-In” Më Të Çmendur Që E Ka Bërë Njëherë

Kërcimtarja e famshme kosovare Kallashi është rikthyer të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me një super-kërcim i cili do t’ju lërë pa mend. Kengetarja sjell risin me te fundit ne nje video ku tregon asetet e saja bombastike, kujde djema … Për ta parë videon shtypni ne rek lamenmë poshtë dhe vertetohuni ne twerkun e saj.