Enca Nuk Ndalet Së Ekspozuari Linjat Bombastike!

Ka pak ditë që ka lansuar videoklipin e saj më të ri ‘DUA’, klip ky që po kritikohet për skena të nxehta dhe mjaft er o t i k e, shkruan Magazina.al.

Është kjo artistja Enca Haxhia, e cila që nga fillimi i karrierës muzikore ka qenë në qendër të vëmendjes për veprime të tilla. Madje, pas lansimit të këngës nuk po ndalet së publikuari imazhe të shumta dhe mjaft provokuese.

Në llogarinë e saj Instagram ka mbi një milionë ndjekës, e në këtë imazhin e fundit ndez imagjinatën me të pasmet e mëdha që ka.

‘Dua’, tashmë ka marrë mbi 3 milionë klikime në kanalin zyrtar Youtube.Shtypni ne rek lamenme poshte per te pare skenat me te nxehta te ketij videoklipi: