Befason Modelja Amerikane, Zvogëlon Gjoksin

Amber Rose është një ndër modelet më të bukura dhe seksi në botë, e cila gjithnjë është dalluar për format perfekte fizike.Megjithatë ka diçka që e shqetëson modelen në trupin e saj. Janë pikërisht përmasat e gjoksit, të cilat ashtu siç është shprehur Amber e rëndojnë së tepërmi dhe nuk e lejojnë të veshë bluzat që ajo do.Për të gjitha këto arsye Amber ka vendosur ti nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale për zvogëlimin e gjoksit. Këtë fakt e ka bërë të ditur vetë modelja në rrjetin social Instagram….Shtyppni ne rekkk lammenme poshte per te pare fotot e saj: