5 Fotografi Të Modeles Nga Peja, Që Mund T’iu Hipnotizojnë!

Modelet janë ato që komentohen më së shumti në shoubizin shqiptar. Puna e tyre bënë që ato të jenë pjesë e pandashme e shtypit rozë.

E këtu bënë pjesë edhe modelja nga Peja, Kaltrina Lulaj e cila shquhet për format trupore bombastike për të cilat nuk ndalet së punuari edhe në palestër.Për publikun, modelja u bë e njohur që nga intervista e saj e dhënë për një emision, ku tregoi historinë e dhimbshme për të dashurin e saj që tashmë nuk jetonte, e që gjatë intervistimit filloi edhe të qante.

Megjithatë, Kaltrina tashmë njihet edhe për jetën luksoze që ka dhe brendet e njohura që posedon.Per te pare fotot tjera te modeles s3ks1 shtypni ne rek lamenme poshte dhe ju hapen fotot e saj me te nxehta: